OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Do odświeżenia
  Dach: Dwuspadowy
  Elewacja: Tynk + ocieplenie
  Piwnica
  Garaż: Wiata garażowa
  Ogrzewanie: Piec kaflowy
  Dojazd: Asfalt
  Pokrycie: Eternit
  Okna: Drewniane
  Poddasze: Nieużytkowe

  Ogrodzenie: Drewniane
  Powierzchnia dz: 2400 m2

  Pokoi: 1
  Łazienki: 1
  Piętro: parter
  Kuchnie: 1

  Rok budowy: 2005

OPIS

Do sprzedania dwa osobne domki 47m2 i 40m2 na jednej działce 2400m2 we wsi Cecylówka.

1) Pierwszy główny domek nadający się do zamieszkania po odświeżeniu i remoncie wg. własnego uznania to domek parterowy, murowany z suporeksu plus ocieplenie, na dachu eternit, okna drewniane. Na początku mamy spory przedpokój z płytkami na podłodze. Na wprost jest duża łazienka w płytkach z kabiną, umywalką, wc, bojlerem, oknem. Drugie wejście z przedpokoju prowadzi do sporej kuchni w kwadracie z płytkami na podłodze, kuchnią kaflową, oknem. Z kuchni mamy przejście do pokoju z deskami na podłodze i oknem. Istnieje możliwość powiększenia tego domku o zaadaptowanie budynku gospodarczego ok. 40m2, parterowego który jest murowany i przyklejony do domku z jednej strony.

2) Drugi domek to prawie zabytek z 1918r, drewniany, okna drewniane, na dachu eternit, w środku mamy 2 izby i pomieszczenie typu spiżarka. Pierwsza izba dość spora z wejściem osobnym z sieni ma kuchnię kaflową. Druga izba również z osobnym wejściem służyła jako typowy pokój z oknem drewnianym i też jest kuchnia kaflowa. Osobno spiżarka bez okna która służyła do przechowywania przetworów, warzyw a nawet do przechowywania wędlin, mięsa słoniny wiszącej na belkach.

Poza wymienionymi zabudowaniami na działce stoi duża drewniana stodoła w bardzo dobrym stanie oraz 4 wiaty drewniane również w bardzo dobrym stanie.

Cała działka ma 2400m2 i jest częściowo ogrodzona z dojazdem asfaltowym i gruntowym.

Media: na działce jest studnia i szambo a do pierwszego domku podciągnięte woda z sieci i prąd.

Okolica niesamowicie urokliwa, cisza, spokój, dookoła lasy, luźna zabudowa mieszkalna a nawet letniskowa.

We wsi jest Kościół i Szkoła Podstawowa. Blisko do Brzózy, Głowaczowa, Pionek, dobry dojazd do Radomia.

Ta oferta jest dla osób szukających ukojenia po zgiełku miejskim, po pracy, może być traktowana jako siedlisko wakacyjne.

Zachęcamy do oglądania i zakupu.


KONTAKT

Kontakt