OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Dach: Wielospadowy
  Elewacja: Tynk + ocieplenie
  Garaż: Na dwa samochody
  Ogrzewanie: C.O. gazowe
  Dojazd: Asfalt
  Pokrycie: Blachodachówka
  Okna: Drewniane
  Poddasze: Użytkowe

  Ogrodzenie
  Powierzchnia dz: 1843 m2

  Pokoi: 5
  Łazienki: 2
  Piętro: parter
  Kuchnie: 1

  Rok budowy: 2004

OPIS

Komfort, elegancja, szyk, klasa, udoskonalenia, wygoda - to wszystko i nie tylko znajdziesz w tym domu i ogrodzie.

DOM

Skończona budowa w 2004r, całość w nowoczesnej bryle, ocieplona, otynkowana, dach ocieplony z blachodachówką. Okna solidne drewniane, parapety pcv.

W bryle domu garaż na 2 auta z bramą na pilota i przejściem do domu. Przedpokój z przejściem do kuchni w zabudowie, otwartej na przestronny salon. W salonie kominek z nawiewem na górę, poza tym część jako jadalnia i część rekreacyjna z telewizorem oraz schody na górę. Z salonu wyjście na pierwszy taras w kostce brukowej. Z drugiej strony domu mamy osobny pokój z którego jest wyjście na spory taras w płytkach z zejściem do ogrodu. Obok osobnego pokoju mamy salon łazienkowy cały w płytkach z narożną wanną, umywalką, wc.

Na górze mamy 3 pokoje ze skosami i oknami dachowymi, garderobę i salon łazienkowy ze skosami i oknami łazienkowymi. Pierwszy pokój największy otwarty na przedpokój, kolejne dwa pokoje typowe sypialnie. Garderoba z oknem dachowym. Łazienka oryginalna cała w płytkach z kabiną prysznicową, wc, umywalką i wyjątkowymi półokrągłymi drzwiami wejściowymi.

W całym domu na ścianach gładzie, częściowo sufity podwieszane z oświetleniem, na podłogach albo płytki albo parkiet czy panele.

Wszystkie media, ogrzewanie gazowe.

OGRÓD

Całość solidnie ogrodzona z bramą na pilota i monitoringiem. Ogród przepięknie zagospodarowany, zaprojektowany, zadbany z trawką, ozdobnymi krzewami, roślinkami, oczko wodne z wodospadem, dwa osobne tarasy z zejściem do ogrodu, podjazdy i ścieżki w kolorowej kostce brukowej. Poza tym z tyłu ogrodu stoi drewutnia oraz mały 36m2 murowany domeczek otynkowany z kuchnią i pokojem.

Całość przemyślana i dopracowana. Idealna dla osób wymagających, lubiących wysoki standard wykończenia.

Zachęcamy do zakupu.

KONTAKT

Kontakt